Nieco później niż w poprzednich latach, ruszył sezon na zabezpieczenie naszych domów i mieszkań przed insektami (czytaj komarami). Nasza oferta dotycząca moskitier jest bardzo bogata i z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poniżej przedstawiam krótką charakterystykę poszczególnych modeli:

  • moskitiera stała – jest to produkt najczęściej wybierany przez klientów, zbudowany jest z aluminiowej ramki (szeroka gama kolorystyczna nie powoduje zwiększenia kosztu towaru), siatki z włókna szklanego z oczkiem 1mmx1mm i z zaczepów sprężynowych. Mimo, ze siatka nazywa się „stała” to jest ona tak skonstruowana, że montaż jej jest bezinwazyjny, można ją stosować zarówno w oknach PCW, drewnianych, aluminiowych i w dowolnym momencie zdjąć z okna ( jest odporna na warunki atmosferyczne)
  • moskitiera stała specjalna – t.j. wyżej tyle, że siatka z włókna szklanego jest zastąpiona siatką stalową z oczkiem 1cmx1cm (jedna i druga siatka mogą być założone na tej samej ramce) – zabezpieczenie stosowane głównie jako ochrona zwierząt (czytaj kotów)
  • moskitiera drzwiowa – moskitiera ta charakteryzuje się znacznie grubszą konstrukcją ramy aluminiowej , która daje gwarancję stabilności ramy nawet przy dużych wymiarach. Moskitiera posiada siatkę (t.j. w pkt 1), pochwyty, które ułatwiają otwieranie i zamykanie drzwi i zawiasy z funkcją samozamykacza.
  • moskitiera zwijana – moskitiera, która swoją konstrukcją przypomina roletkę materiałową z prowadnicami, tyle tylko, że zamiast materiału zastosowana jest siatka (t.j. w pkt 1).
  • moskitiera suwana – jest to stosunkowo nowy produkt (wdrożony do sprzedaży przez naszą firmę w 2012 roku), ale bardzo technicznie zaawansowany a zarazem prosty i wygodny w eksploatacji. Sama siatka jest dokładanie taka sama ja w pkt 1, natomiast konstrukcja aluminiowa daje możliwość przesuwu w poziomie całej płaszczyzny (1,2, lub 3 skrzydła). Bardzo wygodne i czasami jedyne odpowiednie zabezpieczenie drzwi balonowych/tarasowych, szczególnie wieloskrzydłowych.

Aby poznać orientacyjną cenę należy zmierzyć światło otworu i skontaktować się z naszym biurem. Oferujemy również Państwu bezpłatną wizytę naszych techników, którzy na miejscu dokładnie zmierzą moskitiery, omówią warunki techniczne (próbki i wzory), oraz będą w stanie przekazać dokładny koszt. Po dokonaniu pomiaru i akceptacji ceny czekamy na realizację ok.7 dni (w zależności od modelu i koloru) i przyjeżdżamy raz jeszcze w celu montażu. Rozliczenie ma miejsce po wykonaniu usługi. NIE POBIERAMY ZALICZEK. Chciałbym podkreślić, że po otrzymaniu wyceny, która z różnych względów może wydawać się Państwu niekorzystna, mogą Państwo zwyczajnie podziękować za nasze usługi nie ponosząc ŻADNYCH kosztów.

Orientacyjna wycena moskitiery stałej 650mmx1240mm = 112zł brutto (VAT 23%).

Zapraszamy a być może zdążymy przed komarami.