O nas

Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży stolarki okiennej. Nasza oferta jest dedykowana tym wszystkim, którzy szukają indywidualnych rozwiązań, chcą wyjść z poza utartego schematu i oczekują fachowego doradztwa, oraz profesjonalnej usługi.
Nasze produkty stanowią niszową ofertę i dotyczą wszelkiego rodzaju dodatków do okien (zarówno nowych jak i tych już zamontowanych). Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju klamki okienne, nawiewniki, zabezpieczenia, specjalistyczną chemię do okien, szyby, okucia. Wszystko renomowanych firm.
Prócz asortymentu dostępnego w naszym sklepie internetowym jesteśmy w stanie zrealizować nietypowe zlecenia na indywidualne życzenie klienta.
Zajmujemy się również profesjonalnym serwisem okien. Nasze motto: „podejmujemy się zadań, z którymi inni fachowcy sobie nie poradzili”.
Oprócz typowych napraw, regulacji i przeglądów zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych, zajmujemy się montażem wszystkich elementów usprawniających pracę okien i komfort jego użytkowników, dostępnych w naszym sklepie jak i wykonanym na indywidualne zamówienie (żaluzje, rolety, moskitiery, plisy, szyby, zabezpieczenia antywłamaniowe,  itp.)