Zmiany czasu mają spowodować efektywniejsze wykorzystanie światła dziennego. Latem standardowy czas geograficzny jest przesuwany o godzinę do przodu, więc czas aktywności człowieka jest lepiej dopasowany do godzin, w których jest najwięcej światła słonecznego. (źródło: wikipedia).

Zdaniem Racjonalistów przeprowadzana corocznie dwukrotna zmiana czasu jest kosztowna, skomplikowana i prowadzi do perturbacji, np. w transporcie kolejowym czy w systemach informatycznych. Może się także odbić na zdrowiu ludzi. „W poniedziałek i wtorek po zmianie czasu w marcu ryzyko ataku serca rośnie o 10 procent” – ostrzegał w 2012 roku prof. Martin Young z Uniwersytetu Alabamy. Naukowcy ze Stanowego Uniwersytetu w Michigan dowodzili na łamach „Journal of Applied Psychology”, że zmęczeni z powodu zmiany czasu pracownicy są bardziej narażeni na wypadki przy pracy. Z opublikowanych w 2012 roku badań wynika również, że tuż po zmianie czasu pracownicy są o wiele mniej produktywni (źródło: gazeta wyborcza)

W przeciwieństwie do różnych opinii dotyczących tego tematu, my z całą pewnością możemy stwierdzić, że przesunięcie czasu przyniesie wymierne korzyści naszym klientom. Otóż; od jutra godziny pracy naszej firmy zostają wydłużone i można nas odwiedzać:

codziennie (poniedziałek – piątek): 8,00 – 17,00

soboty (nieparzyste dni miesiąca): 9,00 -13,00

ZAPRASZAMY SERDECZNIE